ESKİLERİ YENİLEME

Takı yapımında kullanılan teller ile eski tülbent oyalarını buluşturdum.


Yine eski bir tülbent oyası bu şekil gerdanlık oldu.


Yıpranmış çantamı keçeleşmış bir yün kazakla kapladım.Tığ ile ceplerine nazar boncuğu işledim (Nazar deymesin!)Yorgan iğnesi ile çantaya diktim.Telefon bağlantı kablolarının içinden çıkan renkli ince kablolarla makrome tekniğinde boğazlık ördüm üzerine boncuklu tülbent oyaları tutturdum.


İşte bu çarık kullanılmış ucu yırtılmıştı. Sıcak silikon ile üzerine eski oyalardan tutturdum okulumda bir yıl giydim(çok beğenilmişti umarım sizlerde beğenirsiniz.)

Muazzez 'ciğimEskileri yenileme etkinliği için  çalışmalarımdan sadece bir kaçını koydum içlerinden istediğini alabilirsin canım.
Arkadaşlar geçmişte te bu çalışmalarımı yayınlamıştım ama ilk zamanlar çok yükleme yaptığım için bazı resimleri silmiş yer açmıştım ama böyle yapınca eski yazılarımdaki resimlerimin görünmediğini fark ettim.Bu da beni blogumdan soğuttu açıkcası .Şimdi bir karar aldım arşivimi temizleyerek eski ve yeni çalışmalarımı sizlerle paylaşacağım umarım beni yalnız bırakmazsınız.Blogcu da yapılan değişikliklerede ayak uyduramadım doğrusu.Haydi hayırlısı görüşmek üzere hoşçakalın canlarım.
çalışmalarımı tekrar yayınlayacağım.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !